KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11154576
nr 1115 4576
Blandteknik
2 st. signerade, 23x19
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:26:44
200 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr